Forum-Gry.Sport.Rozrywka.Motoryzacja.

Gry-Metin2.CounterStrike.ManagerZone.Plemiona.LandwirtsfachtsSimulator2009.18wosHaulin.Sport.Muzyka.Samochody.

  • Index
  •  » Strongman
  •  » Pudzian: Czapki z głów przed mistrzem z Wisły!!

#1 2010-04-03 21:05:36

 Nikodemik

Administrator

8531825
Skąd: Wódka
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Pudzian: Czapki z głów przed mistrzem z Wisły!!

24.02.2010
Pudzian: Czapki z głów przed mistrzem z Wisły!!
W jednej z gazet ukazała się moja wypowiedź na temat Adama Małysza. Podobno powiedziałem, że nasz skoczek zamiast dalej mamić ludzi, powinien skończyć karierę. Po pierwsze, nigdy nic takiego nie powiedziałem. A po drugie, tym, którzy piszą, że nie szanuję Małysza, odpowiadam: puknijcie się porządnie w czoło.



Szanuję bardzo ludzi, którzy dzięki ciężkiej pracy wdrapali się na sam szczyt. Jeszcze większe brawa należą się tym, którzy na tym szczycie potrafią się długimi latami utrzymać. A Małysz jest kimś szczególnie wyjątkowym. Bo mimo że nie zawsze mu szło i czasami z tego szczytu spadał, to wtedy gdy to się najbardziej liczyło, potrafił znów się na niego wspiąć. Nie sztuką jest wygrywać bitwę za bitwą, najważniejsze jest wygrać całą wojnę. Małysz - mój rówieśnik - zrobił to w wieku, w którym żeby być na topie, trzeba jeszcze bardziej harować. Autor: Mariusz Pudzianowski Autorzy zdjęć: Piotr Bławicki / Super Express Źródło: Super Express


Człowiek na starość nie mądrzeje lecz staje się ostrożny - E.Hemingway   Forum służy wam pomocą!

Offline

  • Index
  •  » Strongman
  •  » Pudzian: Czapki z głów przed mistrzem z Wisły!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bijoux.pun.pl www.sporttechlive.pun.pl www.forumofmaster.pun.pl www.prohax.pun.pl www.nider.pun.pl